Produktet kryesore

Goldsuno zhvillohet
& prodhon industri udhëheqëse të dritave diellore të rrugës, dritave diellore të murit, dritave diellore të kopshtit dhe sistemeve diellore të ndriçimit të shtëpisë, duke siguruar zgjidhje diellore me kosto efektive për ndriçimin e autostradave, rrugëve, rrugëve rurale, rrugëve të lagjeve dhe zonës tuaj të banimit.

LEXO MË SHUMË
Dizajni më i ri Alumini IP65 i papërshkueshëm nga uji 40w 60w 100w Dritë diellore në rrugë për ndriçim në rrugë të jashtme

Dizajni më i ri Alumini IP65 i papërshkueshëm nga uji 40w 60w 100w Dritë diellore në rrugë për ndriçim në rrugë të jashtme

Drita diellore me energji diellore me sensorin e lëvizjes PIR, ideale për ndriçimin e autostradave, rrugëve, rrugëve, parkingjeve dhe zonave të sigurisë, etj.
Të gjitha në një dritë dielli dielli

Të gjitha në një dritë dielli dielli

Të gjitha në një dritë dielli dielli
Dritat e Shtyllave Diellore / Dritat e Kapakut Diellor

Dritat e Shtyllave Diellore / Dritat e Kapakut Diellor

Dritat më të mira diellore të kopshtit me dizajn ODM I integruar në panelin diellor monokristal me efikasitet 5.5V / 4.3W 20% dhe paketë baterie me kapacitet të madh 4000mAh, mund të ofrojë drita 3-5Ditë në oborrin tuaj, në kuvertë.
Drita Diellore Muri Introto HighQuality IP65 me shumicë GOLDSUNO

Drita Diellore Muri Introto HighQuality IP65 me shumicë GOLDSUNO

Dritë Muri diellore HighQuality IP65 me shumicë Cilësi të mirë dhe çmim të mirë. duke përdorur në peisazhin dhe kopshtin. Drita Diellore Muri Introto HighQuality IP65 me shumicë GOLDSUNO Përdorimi i këtij produkti u mundëson prodhuesve të përqendrohen më shumë në modelin e tyre kryesor dhe zhvillimin e produktit, në vend se të mbledhin trurin e tyre për të gjetur një mënyrë për të përmirësuar produktivitetin.
Certifikatat

Certifikatat
& Nderime

Goldsuno ka marrë më shumë se 20 teknologji të patentave. Produktet tona kanë kaluar UL, DLC, FCC, MSA, CE, ENEC, CB dhe RoHs çertifikatat. Plus IP67, IP65, IK10, LM79, LM80, TM-21 dhe spërkatje me kripë.

Rasti ynë
Gjatë viteve të kaluara, ne kemi furnizuar zgjidhje ndriçimi të energjisë diellore, drita diellore rrugore, drita të peizazhit të udhëhequr, drita hapi të udhëhequr dhe drita LED të gjirit të lartë për qindra projekte me aplikime të ndryshme. Ne do të bëjmë më të mirën për të përmbushur nevojat e klientit.
LEXO MË SHUMË
Ndriçimi i dritave rrugore diellore Goldsuno LED në Gana

Ndriçimi i dritave rrugore diellore Goldsuno LED në Gana

Dritat diellore rrugore diellore 8w LED të Goldsuno janë eksportuar në Gana kohët e fundit. Dritat diellore të rrugës u instaluan në zonën e minierave Bolga në veri të Ganës, e cila është e pasur me ar. Jo vetëm sjellja e ndriçimit për banorët lokalë, por gjithashtu nxit zhvillimin e ekonomisë lokale dhe sigurinë përreth. Karakteristikat e produktit si më poshtë: Efikasitet i lartë panel mono diellor Bateri LiFePO4 me energji tepër të gjatë Projektimi i krahut të patentës me zonë të gjerë ndriçimi, kënd i rrezes deri në 120 gradë Funksioni i aparatit të frymëmarrjes, ekuilibron presionin e brendshëm dhe të jashtëm, zgjasin jetën dhe performancën e produktit të qëndrueshme Përdorimi i teknologjisë së gjeneratës tre MCU Ndriçim 365 netë, kosto energjie $ 0, mirëmbajtje falas Montimi i krahut dhe muri për zgjedhje.
Dritat e Kopshtit Diellor Goldsuno 8W ndriçojnë në një fushë basketbolli në Kanada

Dritat e Kopshtit Diellor Goldsuno 8W ndriçojnë në një fushë basketbolli në Kanada

Ndriçojnë dritat diellore të kopshtit Goldsuno 8W në një fushë basketbolli në Kanada
Çështja Qipro 8W

Çështja Qipro 8W

Çështja Qipro 8W
RRETH NESH
Shenzhen Goldsuno Teknologji Opto-elektronike Co. Ltd.
Ndodhet në Longhua District, Shenzhen, Provinca Guangdong, China, pranë golfit më të qartë në botë (Kursi i Golfit Guanlan). Kompania është themeluar në vitin 2008 dhe ka 2 baza të fabrikimit. Fabrika e parë është për produktin ndriçues LED R& D, dizajni, montimi dhe testimi; Fabrika e dytë është për modelimin e mykut të produktit dhe fabrikimin e guaskës. Në fillim të vitit 2019, ne themeluam një fabrikë në Bangkok, Thailand, me një shkallë totale prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Prodhimi është në përputhje të plotë me sistemin ndërkombëtar të cilësisë lSO2015.
Kompania është përqendruar në zhvillimin e produkteve, dizajnit, prodhimit dhe marketingut të ndriçimit LED për më shumë se 12 vjet. Shumica e produkteve dhe aksesorëve janë krijuar dhe përpunuar në mënyrë të pavarur, me patenta të pavarura, dhe shumica e produkteve kanë certifikim UL, ETL, TUV, SAA dhe Energy Star.
Linjat kryesore të produktit përfshijnë ndriçim të brendshëm LED si ndriçuesit e dritave, dritat e udhëhequra të peizazhit, dritat e hapave të udhëhequr, dritat e panelit dhe dritat e tavanit. Produktet LED në natyrë përfshijnë dritat e integruara diellore të rrugës, dritat e peizazhit dhe dritat e murit. Produktet eksportohen në Amerikën e Veriut, Evropë, Azinë Juglindore dhe vende dhe rajone të tjera, me një vëllim vjetor shitjesh prej më shumë se 3 milion komplete, dhe merren mirë nga klientët në të gjithë botën.
Kompania bazohet në ofrimin e shërbimeve ODM dhe OEM për markat kryesore në botë, duke siguruar klientëve produkte me cilësi të lartë dhe është besuar nga klientët për një kohë të gjatë.
Merrni Kontakte me Ne
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit që të mund t'ju dërgojmë një vlerësim falas për gamën tonë të gjerë të dizenjove!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip