Rreth Nesh

Shtëpi > Rreth Nesh

 • RRETH NESH
  Shenzhen Goldsuno Teknologji Opto-elektronike Co. Ltd.
  Ndodhet në Longhua District, Shenzhen, Provinca Guangdong, China, pranë golfit më të qartë në botë (Kursi i Golfit Guanlan). Kompania është themeluar në vitin 2008 dhe ka 2 baza prodhuese. Fabrika e parë është për produktin ndriçues LED R& D, dizajni, montimi dhe testimi; Fabrika e dytë është për modelimin e mykut të produktit dhe fabrikimin e guaskës. Në fillim të vitit 2019, ne themeluam një fabrikë në Bangkok, Thailand, me një shkallë totale prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Prodhimi është në përputhje të plotë me sistemin ndërkombëtar të cilësisë lSO2015.
  Kompania është përqendruar në zhvillimin e produkteve, dizajnit, prodhimit dhe marketingut të ndriçimit LED për më shumë se 12 vjet. Shumica e produkteve dhe aksesorëve janë krijuar dhe përpunuar në mënyrë të pavarur, me patenta të pavarura, dhe shumica e produkteve kanë certifikim UL, ETL, TUV, SAA dhe Energy Star.
  Linjat kryesore të produktit përfshijnë ndriçim të brendshëm LED si ndriçuesit, dritat e panelit dhe dritat e tavanit. Produktet LED në natyrë përfshijnë dritat e integruara diellore të rrugës, dritat e peizazhit dhe dritat e murit. Produktet eksportohen në Amerikën e Veriut, Evropë, Azinë Juglindore dhe vende dhe rajone të tjera, me një vëllim vjetor shitjesh prej më shumë se 3 milion komplete, dhe merren mirë nga klientët në të gjithë botën.
  Kompania bazohet në ofrimin e shërbimeve ODM dhe OEM për markat kryesore në botë, duke siguruar klientëve produkte me cilësi të lartë dhe është besuar nga klientët për një kohë të gjatë.
 • Na dërgoni një mesazh
  Ne do të dëshironim të diskutonim mbi projektin tuaj, kërkesat, madje edhe çdo buxhet që po përpiqeni të qëndroni brenda. Ne do të gjejmë zgjidhjen që t'i përshtatet më mirë nevojave tuaja. Mos ngurroni të plotësoni formularin e këshillimit më poshtë, dhe një ekspert i ndriçimit do t'ju kthehet brenda 24 orësh. Ose mund të telefononi direkt në + 86-18819261803 për të folur me një ekspert të ndriçimit.
Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë nga sa mund ta imagjinoni.